Болгарський стріт-арт на вулицях Львова

В рамках програми Мистецьких резиденцій Музею Ідей болгарські стріт-арт художники, що називають себе Sunshiners, втілили свої креативні ідеї на вулицях Львова. На заклеєній оголошеннями та афішами стіні, що виходить на трамвайну зупинку між вул. Коперника та Дорошенка,  з”явились два цікавих графіті-малюнки, а поруч стара  трансформаторна коробка стала новим арт-об”єктом.  Зображення є метафоричними і кожен  може надати йому свого змісту, прикрасити своїми емоціями. Головне, що звичайна трамвайна зупинка набула свого обличчя, сформувала простір довкола себе і з «ніякої» стала «якась», і люди на ній вийдуть із сірої зони «як всі» у творчий світ інтерпретацій.

Крім того, на прохання Першого українського театру для дітей та юнацтва  митці прикрасили стіни на подвір”ї театру, що має створювати для глядачів атмосферу творчості і фантазування уже при вході до театру.  Спонсором театрального проекту резиденцій став львівський підприємець Ярослав Рущишин.

Останніми арт-об”єктами стали дві трансформаторні будки на вул. Нижанківського (бічна вул. Кн. Романа) та бус Музею Ідей, який болгарські митці розмалювали разом з  львівським стріт-арт художником rude viska.

Запрошуємо до  Музеї Ідей (сад БернарденГарден) у п’ятницю, 28 вересня , на 18:30 усіх охочих поспілкуватися з художниками, переглянути презентацію робіт та відео про процес створення графіті на львівських вулицях.

Відеоролик створення стріт-арту на трамвайній зупинці поруч зі школою №9 (вул. Коперника).
http://youtu.be/7rDEMjd07Ys
Автор відео – студент Комп”ютерної Академії ШАГ під псевдо Майк.

Більше про Sunshiners  www.youmustbettersee.blogspot.com

Контакт. тел. 067  9155976, Христина Пітусь, куратор програми Мистецьких резиденцій


Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here