Фестиваль “Ніч у Львові”. Відеоарт +вистава = 5 грудня/19:00/Музей ідей

відео арт

 

У суботу, 5 грудня, о 19:00  запрошуємо на безкоштовний  перегляд  крашого відеоарту та вистави “Ріка мертвого генерала”, яка розпочнеться о 21:00. До, під час та після перегляду куштуйте настоянки від “Трапезної ідей”)).

Захід відбудеться в рамках фестивалю “НІч у Львові”.

 

 

Bc6Pd0KyNh8

Театр «Склад 2.0» та поет Михайло Жаржайло презентують текст і виставу «Ріка мертвого генерала»

5 грудня у межах фестивалю «Ніч у Львові» відбудуться авторські поетичні читання та показ вистави «Ріка мертвого генерала» за віршами Михайла Жаржайла.

У такому форматі театр «Другий склад» вже не вперше представить глядачам власне бачення віршів молодого українського поета Михайла Жаржайла. «Ріка мертвого генерала» – таку назву перфоманс має не випадково, адже це водночас і назва нової поетичної збірки, яка готується до друку найближчим часом. Запрошуємо зануритися у загадкову атмосферу «Музею ідей» та оцінити вибухове поєднання поезії та театру. На відміну від попередніх показів, цього разу перед початком перфомансу, автор тексту вистави прочитає для глядаччів вірші, які не увійшли до вистави, але увійдуть до майбутньої книги Михайла Жаржайла.

Під режисурою Єви Якубовської та у виконанні акторок театру в рамках вистави звучатимуть чоловічі вірші, котрі балансують на межі сучасної української дійсності та фантастики.
Чи існує кордон між «магічним реалізмом» світу поета і суворою реальністю? Наскільки захищеною від зовнішніх потрясінь почуває себе в цьому світі жінка? Як вона проживає чоловічу поезію, як на неї впливає поет? Яким чином вони дають раду з буденними речами, коли за межами їх стосунків і віршів виникає справжня війна?

Кожен глядач у цій історії обов’язково відчує щось винятково близьке для себе. Щоразу, при перевтіленні тексту в голос, характер, тіло, рух, колір, світло – він зможе відчути «свою» найдоречнішу емоцію. Оповідь, що відбувається у три різні голоси – три унікальні жінки, котрі розповідають власну історію. Життя – це щоденний карнавал, чи жорстка рутина? «Ріка мертвого генерала», або краще: «ріка живого поета»? За допомогою театральних прийомів, завдяки поєднанню акторської гри, дії, світла та музики, на стику різних жанрів мистецтва – у точці конфлікту начал і стихій, буде віднайдена істина.

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here