Rio

Королі РІО у вересні на Книжковому форумі презентують Платонівську академію РІО та Світовий Конгрес Буйдології

The First World Scientifiction Congress
The First Announcement
Перший Світовий Конгрес Буйдологів
Перше повідомлення

Перше повідомлення про Перший Світовий Конгрес Буйдологів планується на час 23-го Всесвітньо відомого Книжкового Форуму видавців у місті Львові у вересні 2016 року.

Цей проект має своїх ініціаторів, своє символічне призначення і власну, вповні реалістичну ідею Буйдології, як науки, не зацікавитись якою не зможуть науковці і мислячі громадяни з усього світу.

  1. Ініціатори: засновники королівської республіки РІО (Республіка Іоанія), територією якої є усі тіні, існуючі у природі,  центральна тінь якої знаходиться у Львові, метрополії РІО, на території Mузею Ідей, що по вулиці Валовій. Організаційну ініціативу бере на себе Платонівська Академія Буйдології як головний академічно-інтелектуальний осередок РІО.
  2. Символічне призначення пролягає у започаткуванні Світового Конгресу Буйдологів у десяті роковини з дня смерті геніального польського письменника-фантаста, львів`янина за походженням, Станіслава Лема. Оголошення Першого Світового Конгресу Буйдологів матиме місце в рамках спеціальної ювілейної акції Львівського Книжкового Форуму під назвою «Лемінарії».
  3. Ідея Буйдології (Scientifiction) як ілюзорно-наукового вимислу, полягає у створенні передумов і відповідного середовища для всіх, хто займається наукою чи професійним мисленним спогляданням і може поділитися з іншими у безпосередньому спілкуванні своїми науковоподібними концепціями. Йдеться, по суті, про можливість висловити свої, не перевірені досвідом та емпіричними дослідженнями, концепції у вигляді абдуктивних гіпотез.

Анонс Першого Світового Конгресу Буйдологів в рамках Львівського Книжкового Форуму  відбудеться 17.09.2016 року у приміщенні Королівської трапезної (пл.Ринок, 6, о 15 год.29 хв і триватиме до 2-х годин 15 хвилин).

Програма заходу

1. Вступна частина – переднє слово: Олесь Дзиндра (Королівська республіка РІО), Олександр Фільц (Платонівська Академія Буйдології ) – 20 хв

2. “Історія про те чому не треба бути собою: трохи про квантову буйдологію”. (Богдан Шумилович, мистецтвознавець, король-блазень)  – 15 хв.

3. Дві короткі Буйдологічні розвідки (Олександр Фільц, професор, король-двірник) – 15 хв.

4. ”Мої зустрічі з Маестро, або Фелліні і Україна” (Дзиндра Олесь, художник, засновник Музею Ідей, король-майстер) – 15 хв.

5. ”Острів самотності, як складова щастя”, (Володимир Павлів, журналіст, педагог, король-самітник) – 15 хв.

6. Заключне слово і анонс Першого Світового Конгресу Буйдологів – організатори від РІО.

Зустріч модерує Володимир Павлів.

Примітка до програми: після кожної доповіді передбачено 10 хв. для запитань і дискусії.