Трапезна

_mg_3553

Трапезна — це місце відпочинку, задоволення і тепла. Місце, куди приходять митці після роботи над проектами, місце, де вони зустрічаються між собою, дискутують та обговорюють майбутні ідеї, ласуючи традиційною галицькою кухнею. Тут можна просто пити чай або каву, розмовляти, дивитись, працювати. Деякі приходять сюди з книгою, деякі з ноутбуком, а деякі — просто з гарним настроєм. Але більшість людей приходять сюди з ідеями.

Чекаємо Вас щодня з 11°° – 23°°
+38(032) 254 61 55
м. Львів, вул. Валова 18 А

Меню українською та англійською мовами. Оплата  – готівкою або карткою

Завантажити меню (укр) menyu-2016

… Під мурами давнього Львова 1460 року постав дерев’яний храм св. Андрія. На його місці 1600-1630 років збудовано найбільший кляштор міста – монастир отців бернардинців. 1784 року австрійська влада в келіях монастиря заснувала Архів, що нині є найбільшим в Україні.

Тут знаходяться документи з ХІІ століття до останніх років. Келії і підвали колишнього монастиря і донині повняться духом легенд і переказів. Серед інших часто витає привид пихатого ченця Альберта, що в 1641 році власною кров’ю підписав угоду з Люцифером на стіні келії та згодом був спалений.

З 1992 року в частині пивниць бернардинського монастиря діє Музей Ідей, на подвір’ї – мистецький Сад БернарденҐарден.

В трапезній Музею радо гостять усіх його прихожан смачними стравами та п’янкими трунками, шануючи дух століть цих древніх мурів.