Майстерня “Від ідеї до матерії. 3D друк пам’ятника Франца Йосифа”.

1_Flyer_+city

7 серпня у подвір’ї “Музею Ідей” відбудеться Майстерня “Від ідеї до матерії. 3D друк пам’ятника Франца Йосифа”.

Відвідувачі заходу зможуть не лише послухати оглядову лекцію про 3D друк та його використання у різних галузях культури та мистецтва, а й прослідкувати за процесом створення  3D моделі на власні очі. Окрім того, пан Олесь Дзиндра розповість публіці про Франца Йосифа, ідею створення нерукотворного пам’ятника, а також про його значення у контексті міста Львова. Усі охочі зможуть зробити благодійний внесок у створення  пам’ятника.

Проект «Пам’ятник пам’яті» був заснований ще у 2012 році, проте кошти на створення нерукотворного пам’ятника зібрати так і не вдалось.

Кожен елемент цього пам’ятника, а саме погруддя молодого Франца Йосифа, що стоятиме в центральній частині міста, матиме символічне значення. Постаментом буде відреставрований артефакт ХІХ століття з мармуру. Протомоделлю погруддя є мармуровий оригінал роботи львівського скульптора Павла Еутеля, що зберігається у Львівському історичному музеї.

Василь Рибак та Дмитро Кияниця розповідатимуть про те, як технології 3D-друку змінюють наше життя. Глядачі матимуть змогу поспостерігати як відбувається процес 3D-сканування, -реконструкції та -друку зменшеної копії пам’ятника, а також взяти участь у обговоренні.

Під час проведення майстерні “Від ідеї до матерії. 3D друк пам’ятника Франца Йосифа” відбудеться благодійна акція зі збору коштів на створення пам’ятника.

Місце: “Музей ідей”, вул. Валова, 18а.

Дата: четвер, 7 серпня

Час: 19:00 – 21:00

Організатори: de:coded,Музей Ідей.

Вартість вхідного квитка – 20 грн.

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here