Розаріа Делтон “Miscellanea n.2” / Різне №2

Rosy poster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 травня, 17:00

Розаріа Делтон

“Miscellanea n.2” / Різне №2

27 травня – 16 червня 2016

На виставці представлені роботи створені в 2000-2016 роках. Саме тому назва виставки “Різне”.
Це синтез її праці і творчого шляху. Як тільки Р. Делтон  почала творити, вона відразу ж прагнула працювати з реальністю. Вона повністю заглибилися в людські проблеми, в події, що відбуваються в світі, ймовірно, завдяки також і соціологічним дослідженням.
Розі використовує  різноманітні і спонтанні техніки, але в основному –  це олія, акрил , мішана техніка по будь-якій поверхні (дерево, папір, полотно, картон), а в останні роки – і вугілля.

Деяких з її цікавих робіт нема на цій виставці (вони були продані), на них відображенотакі події, як атака на вежі-близнюки в США та інші надзвичайні ситуації.

Присутні кілька робіт на тему війни, наприклад, мати, яка оберігає сина від конфлікту в Кувейті,  інші теми з окремих епізодів життя. Є, на щастя, і мирні моменти; мрії або просто позитивні періоди.

Про стиль

Розаріа Делтон подобається мистецтво«tout-court», але захоплюється вона художниками 19- 20 ст.. Художниця вивчала історію і традиції своєї країни, але в той же час вона відчула свою приналежність до експресіоністів.
Багато критиків висловлювались про її стиль.
“Делтон  – новий експресіоніст,  як Мунк, Шіле, Кірхнер та інші”.

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here