Portret Intymny – українсько-польський мистецький проект

10-16 жовтня в смт Славське відбудеться мистецький пленер-семінар під назвою «Інтимний Портрет». Ініціатором проекту виступила мистецька фундація «Інвенція» з м. Жешів (Польща) та партнери з України -Музей Ідей м.Львів. Учасниками цього проекту стане більш ніж 30 митців з України та Польщі віком до 35 років – студенти мистецьких закладів та професійні художники.

Впродовж 6 днів учасники працюватимуть над цікавими мистецькими завданнями, вивчатимуть культуру обох народів, історичні постаті та факти, об’єднуючі Україну та Польщу.

Буде проведено дискусії та лекції на історичні та мистецькі теми, які допоможуть людям, яких поєднує спільна пристрасть до мистецтва зблизитися та зруйнувати помилкові стереотипи. Головною метою проекту є збудувати ближчу співпрацю та порозуміння між нашими народами.

Через декілька тижнів у Львові та в Жешуві будуть представлені експозиції робіт, створених під час пленеру в Славську, а також фото та відео презентації. Проект відбудеться за підтримки Польсько-української Ради Молодіжного обміну.

сайт проекту: www.portretintymny.pl

сайт проекту: www.portretintymny.pl