Жалоба за Мавкою. Перформанс Надін СуресВ рамках Тижня Актуального Мистецтва

Перформанс Надін Сурес
Жалоба за Мавкою

6, 7, 8 вересня,   21:00

Музей Ідей, подвір’я БернарденГарден, Валова 18А

На перехресті між міфічним і земним, перформанс шукає корені давніх традицій України. Говорячи про смерть, міське життя і ритуал, художниця поєднує відео, живу музику та мистецтво перформансу.

Перформанс: Надін Сурес
Бандура: Анастасія Войтюк
Ударні: Станіслав Кирилов
Відеоінсталяція і костюм: Надін Сурес

Надін Сурес – канадійська художниця-перформансистка, що працює у міжжанровому мистецтві. Зараз  мешкає у Лівії. Роботи художниці були представлені в Канаді, Європі та Близькому Сході. Як перформансистка Надін працювала з відомими режисерами і хореографами, навчалась у засновниці Action Theatre Рут Запора (Ruth Zaporah ).  Її  інтерактивний перформанс та відеоінсталяції Stitches and Bitches та  Al Bossara відомі широкій аудиторії на Близькому Сході.

Візуальне мистецтво, що включає в себе візуальні елементи, такі як відеоарт, інсталяції та перформанс, відіграє ключову роль у розвитку особистого естетичного відчуття художниці. Театр, в його найбільш сучасному розумінні, лежить в основі її творчості, і тому твори Надін є «живим мистецтвом». Однак, міжжанровий підхід до творчого процесу і бажання  інспірувати художників різних жанрів, вирізняють твори художниці від традиційних форм театру і перформансів.

www.nadinesures.com

http://www.facebook.com/events/343236209098275/

Більше інформації про перформанс:
(032) 295-69-68
idem.org@gmail.com
www.idem.org.ua

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here