Експозиція робіт конкурсу інсталяцій тематики ВІЛ/СНІД «Твій вибір»

 

logoВідкриття 1 грудня (понеділок) о. 15:00

ОРГАНІЗАТОР:      Благодійний фонд САЛЮС

 

  01 грудня о 15.00 відбудеться відкриття експозиції робіт конкурсу інсталяцій «Твій вибір», визначення та нагородження переможців.

Конкурсанти, які зголосились до участі, відобразили проблему ВІЛСНІД різноманітними художніми, побутовими, підручними засобами, на що багата фантазія. Недаремно сама експозиція презентується у «Музеї ідей» –  у мистецькому просторі, де народжуються та живуть оригінальні ідеї.

Ключовою ідеєю програми БФ САЛЮС «Мистецтво проти СНІДу»  є залучення арт-спільнот до створення різножанрових мистецьких творів, візуалізація проблем, породжених ВІЛ-інфекцією, СНІДом, привернення уваги громадськості через призму авторського висвітлення проблеми.  Слід зазначити, що дана програма започаткована 1997 року. Щорічно у переддень Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, фонд організовує мистецькі події, спрямовані на популяризацію здорового та безпечного способу життя та профілактику ВІЛ та СНІДу.

Учасники програми – імениті митці, студенти, професіонали й початківці, всі, хто бажає долучитися до висвітлення даної проблеми.

Запропонована організаторами тематика – попередження ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом, пропаганда здорового та безпечного способу життя, життя з ВІЛ, жінка і ВІЛ,  профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини, подолання стигматизації та дискримінації людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Роботи конкурсу-виставки стали результатом творчого переосмислення запропонованої теми та створювались на підставі особистих відчуттів кожного автора та його відношення до проблеми.

 

Роботи учасників оцінюватиме компетентне журі. Оцінка буде проводитись за такими критеріями: висвітлення ідеї, якість виконання, нові дизайнерські знахідки, використання перехрещеної червоної стрічки, що символізує всесвітню кампанію проти СНІДу.

Склад журі:

  1. Олесь Фіголь – приватдоцент кафедри рисунку Львівської національної академії мистецтв, член національної Спілки художників України.
  2. Мар’яна Служинська –  головний лікар Львівського обласного центру профілактики та  боротьби зі СНІДом.
  3. Леся Квик  – художник.

 

 

 

 

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here