Графічні фантасмагорії ERA Khelovneba

15 грудня відбудеться відкриття виставки Ірини Нефьодової (псевд. ERA Khelovneba) «Графічні фантасмагорії». Це перша персональна виставка молодої львівської художниці, чия творчість втілює інтимний досвід світобачення у мистецтві. Експозиція поєднуватиме в собі вибране з багаторічного графічного та живописного доробку авторки.

На виставці представлено близько 80 робіт, створених у період від 2001 року (більшість робіт 2014 – 2018 років). Трансформація кольорових акварельних плям у лінійні фігури та повномасштабні сюжети – це робота із власним несвідомим, яке, окрім терапевтичного ефекту для самої авторки, набуває естетичної цінності для глядача. Процес нагадує проходження тесту Роршарха, під час якого через переосмислення прихованих емоцій той чи інший силует перетворюється у цілком конкретний образ.
Загадковість, таїнство, містерія, дивина – усе це міститься в семантиці слова фантасмагорія. Підсвідомо це відчуває кожен, проте не кожен при цьому повною мірою усвідомлює багатогранність його значення.

Щоб відчути увесь світ графічних фантасмагорій — завітайте на дебютну виставку “Світ мого маленького світу”, що триватиме від 15.12.18 до 15.01.19
Відкриття — 15.12.18 о 17 годині.
Photographer – Inga Shakaryan
musical accompaniment – Oles Deyneka (Handpan)

Більше про творчість Ірини Нефьодової читайте тут –
http://artukraine.com.ua/n/grafichni-fantasmagorii-personalna-vistavka-irini-nefodovoi/#.XBd-C2gzbIU