“Пазли пам’яті”, мультимедійна виставка

14/09  o  19:00

Відкриття мультимедійної виставки “Пазли пам’яті”, автори проекту Ася Гефтер и Олеся Здоровецька.

Історія-подорож місцями Львова, що досліджує аспекти пам’яті через аудіовізуальні інсталяції, фотографії, саундскейпи та тексти. Прем’єра перформансу на вірші Дебори Фогель,за участі Олесі Здоровецької (вокал, декламація) та Марка Токара (контрабас).

 Ася Гефтер працює в галузі фотографії, кіно/відео арту, часто у колаборації з музикантами, митцями та науковцями. Досліджує теми досвіду пам’яті, її дуальності та фрагментарності, через родинні історії та архівні матеріали. Групові та персональні виставки в Боснії, Великобританії, Германії, Ірландії, Іспанії та Росії. Живе і працює в Лондоні.

Олеся Здоровецька – українська мисткиня, що з 2012 року мешкає в Західній Європі. Учасниця міжнародних артформацій, а також авторка власних проектів. Працює з імпровізаційною, новою класичною, афро-карибською, джазовою та експериментальною музикою. Творить саунд-дизайн для театру та кіно. Є кураторкою поетично-музичної платформи ‘Фоніка’ в Дубліні.

Марк Токар – джазовий контрабасист, ключова фігура української імпровізаційної сцени, співавтор літературно-музичних проектів, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival.

Марк та Олеся грають разом імпровізаційну музику з 2011 року і відтоді триває їхня музична розмова.