ТЕТРАМАТИКА. Виставка учасників майстер-класів

З 4 по 29 жовтня 2017 втретє у Львові буде проходити міжнародний Фестиваль аудіовізуального мистецтва «ТЕТРАМАТИКА». Фестиваль присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву, що зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мистецьких творах.
Програмою Фестивалю аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА передбачене проведення ряду виставок, концертів, перформансів, майстер-класів та дискусій.
Вже 4 жовтня о 18:00 в Галереї Дзиґа Фестиваль відкриється проектом “МЕТОДА” кураторської групи Відкритого архіву українського медіа-арту (Яніна Пруденко, Антон Лапов, Юлія Кузнєцова, Ларіон Лозовий) що представляє результати дослідження витоків творчості групи akuvido та впливу на неї педагогічного методу Альфреда Максименка, професора ЛНАМ.
 
5 жовтня о 12:00 в відкриється перша частина “Мистецько-освітнього проекту “Освіта й творчий екперимент” в Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького (вул. Пекарська, 52), де представлені мистецькі твори 2 художників – Йоанни Хофман PL та Віталія Шупляка UA.
А о 18.30 запрошуємо на презентацію проектів Мірослава Балки та розмову “Потреба забути – Бажання побачити. Як сучасне мистецтво працює зі складними темами минулого?”, модератор Лізавета Ґерман, що відбудеться в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи.
 
Сайт фестивалю – http://tetramatyka.nurt.org.ua