Відкриваємо двері дітям

Print

Соціально-культурний проект «Відкриваємо двері дітям» – це спроба мистецькими засобами привернути увагу суспільства до проблеми виховання дітей в інтернатах. Суспільство має усвідомити необхідність докорінних змін – забезпечити рівні права всім дітям, і надати їм можливість зростати в середовищі любові та турботи.

20 листопада 2014 року у 25 річницю прийняття Організацією Об’єднаних Націй Конвенції «Про права дитини» в Києві відбулася презентація соціально-культурного проекту. Проект торкнувся актуальних соціальних тем та викликав жвавий інтерес у суспільстві: у ЗМІ вийшло 85 публікацій та сюжетів про виставку, яку відвідали понад 1000 гостей, включаючи представників влади, бізнесу, громадських організацій та культурної сфери. Створення інсталяцій та презентація проекту у 2014 році стала можливою завдяки підтримці Фонду Ріната Ахметова.

У проекті взяли участь 7  провідних сучасних митців, небайдужих до соціальних тем: фотограф-документаліст Олександр Глядєлов, художники Юрій Кручак, Олександр Курмаз, Аліна Півненко, Група GAZ, Антон Логов та Олександра Жумайлова. Однак, плануючи презентацію проекту у регіонах України, ми закликали місцевих митців долучитися до проекту та представити в його рамках свої роботи. У Львові до проекту приєдналися 4 місцевих молодих художники – Анастасія Тиха, Соломія Блага, Наталія Раїник та Вадим Канащук.

Проект реалізується в рамках громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям», яка стартувала в Україні 2013 року та покликана консолідувати зусилля громадянського суспільства заради впровадження системних змін в соцiальнiй полiтицi, що призведуть до відмови вiд інтернатного догляду дітей. Сайт Кампанії: www.openingdoors.org.ua

Організатор виставки та національний координатор Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям – представництво благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні. Вже понад 15 років ми працюємо над викоріненням інтернатного догляду в Україні. Сайт організації: www.hopeandhomes.org.ua

Свою підтримку та сприяння проекту у Львові  висловила Львівська Міська Рада. Головним логістичним партнером проекту у 2015 році стала компанія «Нова Пошта».

Відкриття виставки  в Музеї ідей  13 листопада, о 16 :00.

https://www.facebook.com/events/920025541404299/

www.odgallery.com.ua

 

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here