Виставка «Майдан на дотик»

showing-conceptВиставка «Майдан на дотик»

Музей Ідей організовує виставку речей, що побували на Майдані.

Всі бажаючі можуть надати свої експонати на виставку, яка триватиме в приміщенні Музею Ідей з 9 по 23 березня (прийом речей до 3 березня). Після її закриття надані експонати (за бажанням власників) будуть передані до Музею визвольної боротьби України (відділ Львівського історичного музею).

Відкриття виставки відбудеться 9 березня о 15.00.

Більшість тих, хто упродовж цих трьох місяців брали участь у протестах в Києві, щось привозили додому на згадку про унікальну територію і атмосферу Майдану: атмосферу свободи, щирості, довіри, відчайдушну атмосферу революції та прагнення змін.

«Матеріальні свідки» Майдану – романтично-патріотичні жовто-блакитні стрічечки, зворушливі бляшанки з повітрям Майдану, саморобний захисний одяг, дотепні записки, патріотичні плакати, малюнки й інші артефакти, та, звісно, тисячі фото… Сьогодні до цих атрибутів мирного протесту долучилися кілограми осколків, куль та гільз всіх калібрів, пробити кулями, пошматовані гранатами і закривавлені каски, щити, бронежилети…  – суворі свідки війни влади зі своїм народом.

Міні-експозиція в Музеї Ідей – спроба зібрати і зафіксувати ці унікальні, безцінні експонати історії народження нової України.

Експонати приймаються за адресою Львів, вул. Валова, 18а,  в робочі дні з 11.00 до 17.00.

Куратор виставки Наталія Космолінська 067-67-31-727

 Координатор виставки Христина Безпалків 067-91-55-976

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here