Виставка “Нова хвиля французької ілюстрації”

Виставка “Нова хвиля французької ілюстрації” надана паризькою галереєю «L’illustre Boutique» Французькому Інституту в Україні для показу у рамках 14-ї Французької Весни в Україні. Ця виставка була вже пройшла з великим успіхом в Одесі (в Музеї сучасного мистецтва), а тепер і львів’яни зможуть побачити твори французьких ілюстрарторів у “Музеї Ідей”.

Галерея «L’illustre Boutique» (Блискучий Бутік) розташована у  гарному пасажі «Du grand cerf» 2-го округа Парижа і вже більше п’яти років відома продажами гравюр та своїм вишуканим та ретельним вибором ілюстрацій, непритаманним елітарності інших галерей.

Від 2012 року «L’illustre Boutique» ділиться своїми відкриттями, роблячи мистецькі твори доступними широкому загалу. Галерея друкує та видає сучасні ілюстрації, підписані та пронумеровані рукою художника,  лімітованими тиражами (від 30 до 100 екземплярів максимум).

Ці відбитки є результатом зустрічі із кожним ілюстратором та спільної праці з видавцем.

Гравюри надруковані у Франції на спеціальному рельєфному папері. «L’illustre Boutique» використовує пігментні чорнила, які гарантують захист від ультрафіолетових променів. Після остаточного розпродажу, ілюстрації не перевидаються, що робить їх раритетними та оригінальними.

Сайт www.lillustreboutique.fr

https://www.facebook.com/lillustreboutique/?ref=page_internal