Виставка живопису “Хаос” Юлії Миронової

 

Юлія Миронова – художниця-самоучка, яка малює за покликом душі. Ця дівчина ніколи не відвідувала ні художньої школи, ні курсів. Бажання малювати проявилось у 2005 році, але з того часу по 2018 рік авторкою було написано лише декілька картин, перша з яких була виконана на кусочку тканини самостійно натягненому на дощечку. 2018 рік став проривом у її творчості.

Виставка “Хаос” без єдиної палітри кольорів та теми відображає хаос її думок, вічний пошук себе як особистості, свого стилю та сенсу в житті.

Сама ж художниця каже, що написання картин олією дозволяє їй зупинити час та безперервний хід думок, тому кожна робота є результатом спокою та  гармонії в душі.

Це перша виставка художниці. Тут Ви зможете побачити майже весь її творчий шлях та на контрасті оцінити першу та останню роботи. Але найдорожчу своєму серцю роботу художниця поки що тримає в секреті.

 

відкриття 18 березня о 18:00
Виставка триватиме до 10 квітня
Охочих познайомитись з художницею особисто і підглянути за процесом створення картин запрошуємо кожного четверга і п”ятниці в часі тривання експозиції до Музею ідей з 15:00 до 19:00.