“Я Азія. Незвична тревел фотографія”. Марта Троцюк.

asia site

1-15 червня
відкриття 1.06 о 19:00
Музей ідей, вул. Валова 18а

«Фотографія – це не відображення реальності, це портрет світу через призму особистості фотографа».

“Проект «Я Азія» – це історія моїх спогадів. Високий контраст, монохромне зображення, таємничість і емоційність, саме так, як я бачу і відчуваю.

Найчастіше люди асоціюють Азію з яскравими кольорами, гомінкими вулицями і життям нон-стоп. Я хочу перекреслити це уявлення і показати іншу, більш інтимну сторону цього регіону. Переглядаючи мої фотографії ви не побачите жодного підпису під ними, не дивуйтеся, я зробила це навмисне. Спробуйте дивитися не очима, подивіться серцем, подивіться всередину, відчуйте атмосферу і настрій.

В кожній фотографії я заклала щось важливе для мене, я помістила це у прямокутник, зберегла для себе, щоб згадати, і для вас, щоб ви змогли відчути”.   Марта Троцюк

***

Проект «Я Азія» народився під час подорожей Пд-Сх Азією. Сумарно Марта провела у цьому регіоні близько року, у період з 2012-2015рр.  Фотографії даного проекту зроблені у таких країнах: Тайланд, Індонезія, Шрі Ланка,  Сінгапур, Малайзія, Гонконг, Тайвань, В’єтнам, Камбоджа, Лаос та Китай.

Даний проект автор позиціонує як нестандартну тревел фотографію, а метою є прокинути емоції та підштовхнути людей до власної творчості та подорожей.

Значна частина коштів на реалізацію виставки надійшла від людей зацікавлених утворчості Марти Троцюк і реалізації та популяризації ідеї креативної фотографії та подорожей.

***

Будь-яку роботу представлену на виставці можна придбати. Автор не встановлює ніяких конкретних цін. Якою буде грошова винагорода злежить тільки від особистих побажань покупця. В разі бажання придбати фотографії з проекту «Я Азія», скористайтеся контактами нижче.

 Про автора:

      Постійно у пошуку, постійно спрагла до нових знань, досвіду, емоцій, людей.

Львівський фотограф Марта Троцюк з раннього дитинства була причетна до фотографічного процесу. Ще крихітною вона постійно з’являлася на фотографіях свого батька. Запах проявників, гладкий фотопапір, старий фотоапарат ФЕД – все це постійно було на відстані витягнутої руки, манило порухати, побавитися, спробувати натиснути на кнопку. Ці рефлекси і далі, десь на підсвідомому рівні, присутні та не дають спокою.

Вісім років практики, відкриттів та досліджень. Фотошкола «Домінік», де ексцентричний вчитель постійно підштовхував до оригінальності, власного стилю, небуденного почерку у фотографії. Тепер цими принципами і керується Марта Троцюк. 

Постійне бажання знайти та пізнати щось нове, спонукало Марту багато часу приділяти навчанню. Наступним кроком для неї було створення власного освітнього блогу про фотографію та візуальне мистецтво а, згодом, і онлайн навчальної програми «Мама, я фотографую».

Фотографії Марти мають сильне емоційне забарвлення. Їхніми характерними авторськими рисами є: драматизм, магнетизм, контрастність, таємничість та сексуальність. Основні жанри, в яких фотографує Марта – це: портрет, ню та тревел фотографія.

Контакти: marta@martatrotsiuk.com   martatrotsiuk.com       blog.martatrotsiuk.com      facebook.com/MartaTrotsiuk

 

 

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here