Живопис. Дмирто, Артем, Віктор Меуші

Виставка живопису. Автори – Дмитро Меуш, Артем Меуш, Віктор Меуш.

22 вересня- 5 жовтня

відкриття 22 вересня о 17:00

Виставка живопису родини Меуш

Три рідні постаті – три різні стилі, лейтмотивом життя яких є живопис, представлені роботами батька Дмитра Меуша та двох його синів Артема та Віктора. Різні за своєю суттю, унікальні та неповторні, в тому що, кожен з них творить так «як він бачить і відчуває».
Дмитро Меуш – сучасний український художник, що мріяв стати військовим, однак доля розпорядилась інакше. Потяг до малювання, що рано проявився у мистця, з плином часу переріс в основну професійну діяльність, незважаючи на відсутність художньої освіти. Особливий підхід до створення полотен – «картина, що твориться сама», дозволяє відзначити Дмитра Меуша як новатора у області живопису. Легка манера письма, вібруючі барви, соковитість та декоративність творів автора, що наповнені неймовірною позитивною енергетикою та життям, нікого не залишуть байдужим.
Його старший син, Артем Меуш – дизайнер за спеціальністю, має кардинально інший стиль. Глибокі за своїм символічним змістом твори живописця, що підсилені графічною манерою письма та особливим колоритом, заставляють задуматись та поринути у філософські роздуми про життя та про сенс буття.
Молодший син, Віктор Меуш, студент, який вивчає дизайн у Львівській політехніці, у свою чергу, творить у більш вільній імпресіоністичній манері. В молодого художника природа є джерелом натхнення. Свої враження і відчуття він передає через власну комбінацію барв. Його лісові та міські пейзажі виконані у стриманій, витонченій, холодній гамі – свіжі та ліричні.
Серед різноманіття образів та символів у творах Дмитра Меуша та двох його синів Артема та Віктора, перед нами відкриваються три абсолютно різні почерки, три різні шляхи у живописі, та їх об’єднує одна ідея – творити прекрасне!

Лідія Кукіль

 

 

Plakat_nash_A3 (2)

Написати відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here